o nas

MONDO LOGISTIC

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi w branży TSL. Specjalizujemy się w transporcie i spedycji krajowej oraz międzynarodowej. Organizujemy zlecenia transportowe na terenie całej Europy, w tym załadunki całopojazdowe, częściowe oraz drobnicowe. Zajmujemy się transportem wszystkich rodzajów towarów: neutralnych, nietypowych, niebezpiecznych (ADR), chłodniczych.


Dzięki wykwalifikowanej i doświadczonej kadrze oraz współpracy tylko ze sprawdzonymi przewoźnikami gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług. Czuwamy nad każdym zleceniem, aby towar dojechał w ustalonym terminie. Gwarantujemy staranność dostaw oraz odpowiadamy za bezpieczeństwo powierzonych nam ładunków. Każdy ładunek objęty jest ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej OCP oraz OCS.


Mając na uwadze zróżnicowane potrzeby Klientów, indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem podchodzimy do każdego zlecenia. Gwarantujemy kompleksową obsługę, najkorzystniejsze rozwiązania oraz stały kontakt z naszym zespołem. Oferujemy konkurencyjne stawki frachtowe, które kalkulowane i dopasowane są indywidualnie do każdego Klienta.


Współpraca z wymagającymi kontrahentami utwierdza nas w przekonaniu, że Mondo Logistic jest niezawodnym, uczciwym i terminowym partnerem biznesowym.

MONDO LOGISTIC
Martyna Profus


Siedziba:

ul. Lazarówka 2 d

41-935 Bytom

Tel. kontaktowy: 690 459 538

E-mail: mondologistic@mondologistic.eu


NIP: 6262776986

REGON: 366114763

Formularz kontaktowy